O nas


Działalność gospodarczą w zakresie sprzedaży kosmetyków rozpoczęliśmy w 1991r. Po kilku przeprowadzkach od 1999r. zajmujemy lokal mieszczący się w pięknej zabytkowej kamienicy w świdnickim Rynku. Jesteśmy jedyną selektywną perfumerią w naszym mieście. W ofercie handlowej posiadamy wiele prestiżowych marek, które spełniają oczekiwania naszych Klientów. W marcu 2009 r. rozszerzyliśmy zakres działalności o Autoryzowany Gabinet Kosmetyczny Clarins. W zakresie usług kosmetycznych pojawiły się zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz ciało. W chwili obecnej świadczymy usługi w zakresie: medycyny estetycznej, zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, laseroterapii, karboksyterapii, endermologii, podologii, stylizacji paznokci oraz wizażu.
Naszym głównym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie sprzedaży selektywnych linii kosmetycznych oraz kosmetologii. Do realizacji wytyczonego celu przyczynia się doskonale wykształcony personel, który zapewnia wyjątkową atmosferę, kameralność i najwyższy poziom obsługi naszych Klientów. Oferujemy indywidualny kontakt z Klientami.

Nasza ekipa


Aleksandra Kulczycka

lekarz medycyny estetycznej
Od kilku lat poprawiam Państwa urodę... W tym czasie udało mi się wygładzić wiele rysów twarzy, poprawić wygląd niejednej trądzikowej cerze, poprawić kształt wielu ust, przywrócić dawny blask twarzom z przebarwieniami i wymodelować twarze, którym brakowało objętości. Skutecznie walczyłam z rozstępami, cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej i nadmiernym owłosieniem tu czy tam...

Joanna Dziurzyńska

dyplomowany technik usług kosmetycznych
Studentka ratownictwa medycznego, licencjonowana linergistka z certyfikatem mikropigmentacji medycznej oraz dyplomowany technik usług kosmetycznych. Wieloletnie doświadczenie w makijażu permanentnym, wyczucie estetyki i zamiłowania artystyczne doskonale wykorzystuje w pracy zawodowej. 

Joanna Dworzyńska

Dyplomowana kosmetolog-podolog z doświadczeniem. Specjalizuje się w zabiegach w obrębie dłoni i stóp oraz laseroterapii.
Nie straszne jej wrastające paznokcie, odciski, brodawki czy stopa cukrzycowa. Uwielbia wyzwania i z powodzeniem odmienia stopy i dłonie swoich pacjentów. Ceni także możliwość wykonywania zabiegów z wykorzystaniem laseroterapii m.in. laserowe leczenie grzybicy paznokci. Jest człowiekiem wielu umiejętności, oprócz kosmetologii ukończyła szkołę podologii, szkołę wizażu i stylizacji, liczne kursy z zakresu stylizacji paznokci a także uczestniczyła w mistrzostwach polski w zdobieniu paznokci. Jak mówi, to nie koniec i wciąż planuje swój dalszy rozwój, chcąc nieustannie podnosić swoje kwalifikacje w branży kosmetycznej. Zawód jest jej prawdziwą pasją, dzięki czemu jest cennym źródłem informacji na temat nowinek kosmetycznych.